Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Fantasy Bez tytułu
(12-04-2013, 21:53)Triceraton napisał(a): Dorian

Dym, razem z wonią drogiego tytoniu, unosił się w pokoju (przecinek) nie mogąc znaleźć ujścia i wisiał tak pod sufitem niczym ciemna chmura.

– Wejdź.(spacja i po myślniku dużą literą)– przeciągnął dłonią ciemne włosy zaczesane do tyłu. Odłożył puste butelki do wysokiej biblioteczki obok, a czerninę schował do szuflady, zastanawiając się potem (przecinek) dlaczego to zrobił.

– W końcu znajoma twarz! – (dalej dużą literą) poderwał głowę, wciąż wygodnie siedząc na fotelu (kropka) – Mój ty z metra cięty kolego, nawet nie wiesz (przecinek) jak tu ostatnio dużo obcych najechało na me ziemie, że sam się czułem jak obcy – odparł, wpatrując się w skwaszoną minę towarzysza (kropka) – Może postaram się o wino?
– Może postarasz się o uwagę? – zgrzytnął Karakan (kropka) – Mam informacje związane z Wielem. Oznajmiam, że zadanie wykonane, ludzie wymordowani, wioska zniszczona, mamy nową bazę. – (dalej dużą literą) wyrecytował to niczym wiersz, gapiąc się w błądzące po pomieszczeniu oczy Doriana. Wyglądał (przecinek) jak gdyby nie rozumiał (przecinek) co się do niego mówiło.
– Co? Aha, Wiele (kropka i dalej dużą literą) – podrapał się po podbródku (kropka) – Wiele, Wiele, Wiele... Mhm.

– Chodziło mi o to (przecinek) byście zabrali ich kosztowności i zamknęli, a nie zabijali. Nie mieli po prostu wracać do swojego codziennego życia – powiedział obojętnie (kropka) – Mhm, trudno.

Dobra, chyba na razie starczy. Interpunkcja i zapis dialogów pozostawia wiele do życzenia :)
Polecam nasze poradniki:
http://podziemieopowiadan.pl/forum/threa...nkcja.html
http://podziemieopowiadan.pl/forum/threa...logow.html
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Dzięki Stu ;)
– Światło porusza się szybciej od światła.
– Bezwzględnie, pułkowniku Pickering?
– Absolutnie, generale Bingam.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »