Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Kocia księga sądu ostatecznego
Czy ja wiem, mój jest bardzo prosty sposób :P A do tego nawet odkryjesz teleport do najbliższego punktu medycznego :3

@Edit
Nid, szkoda. A taka sympatyczna możliwość :<
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
Reklama AdSense
Żeby nie było: zła odpowiedź.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
(07-04-2013, 20:29)Arabella napisał(a): Epon, weź to na logikę.
Żołędzie rosną na dębie, a nie na klonie.
Ośmielę się to oprotestować – a jeżeli na pniu klonu zaszczepimy gałąź dębu?
:P

Odpowiedzi na zagadkę Nida nie zdradzę, niech inni trochę pogłówkują :P
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Epon, Vetala, Finneus nie, nie i gej?

Administratorze N.
Wygrałeś wypchanego kota z kolcami jeża.

Stu, nie próbowałam tego... ale pomysł jest nie zły, muszę to sprawdzić i powiem ci, czy się udało. :D

Zagadka:
Włącznik po kliknięciu zmieni pozycje, np. przesunie się w górę lub w dół.
Kiedy otworzysz drzwi i sprawdzisz, że światło jest włączone, jeden z włączników pozostanie inny niż pozostałe. Po tym można poznać, który z nich włącza światło.

Lub żaden z nich nie będzie włączał światła. No i pozostaje klikanie po kolei i sprawdzanie. :)
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Arabella, ale jeśli za pierwszym razem nie trafisz, to pozostają ci dwa włączniki i nie możesz już kolejny raz sprawdzić, czy zapaliły światło, bo do pokoju możesz wejść tylko raz.

Przypomnę:
Sytuacja wygląda tak, że podchodzisz do ściany, na której są trzy włączniki i wiesz, że wszystkie są w pozycji wyłączonej. Zanim wejdziesz do pomieszczenia, możesz do woli pstrykać włącznikami. Potem wchodzisz i w ciągu kilkunastu sekund musisz już zadecydować, który z włączników włącza żarówkę.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Nie zdążyłem z odpowidzią:(
Ale dam zagadkę:-D
Zgubilem notesik-.–
I konia, i muła, i osła głupiego,
I mrówke, i żuka, termita martwego,
Gołąbka pokoju białego jak kreda,
Lecz tylko jeża przelecieć się nie da!!!

Odpowiedz
Reklama AdSense
Fin, przecież Bella nie odpowiedziała. Masz szansę ;)
Odpowiedz
Stu, no to gafa, nie doczytałam.

Finneus, moja odpowiedź była błędna, jak wszystkie pozostałe. :D

Kiedy ostatnio go używałeś? Gdzie go używałeś?
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Juz go mam spalem z nim ^_^

Ta rzecz głębokie korzenie miewa,
Wyższa jest niźli drzewa,
Ku niebu sięga wyniośle,
Chociaż ni piędzi nie rośnie.
I konia, i muła, i osła głupiego,
I mrówke, i żuka, termita martwego,
Gołąbka pokoju białego jak kreda,
Lecz tylko jeża przelecieć się nie da!!!

Odpowiedz
Finneus, to góra.
Zagadkę zadał Gollum w Hobbicie, każdy kto czytał, powinien to wiedzieć. :)

A zagadki ci się śniły? :) Ja jak zasypiam z jakimś przedmiotem pod ręką/pod poduszką zawsze mi się śni. ;)
~Nidrax
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości