Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Czy chcecie gr?Role Play na forum?
Tak
90.00%
9 90.00%
Nie
0%
0 0%
Nie mam zdania
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Role Play?
Neuroshima? Ktoś kojarzy?
Albo wiem! Gwiezdne Wojny! :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Reklama AdSense
(01-04-2013, 23:29)Vetala napisał(a): Neuroshima? Ktoś kojarzy?
Albo wiem! Gwiezdne Wojny! :D
Neuroshima <3
Może przenieśmy rozmowę do krzyczącego pudła? Bo tu zaraz będzie spam na 30 stron :D
Może postapo w stylu Fallouta?
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Ja nie kojarzę.
A za GW jakoś nieszczególnie przepadam.

Sześć lat jakie spędziłem na Role Play upłynęło pod znakiem Gwiezdnych Wojen :D
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Raczej fantasy to moja broszka, chociaż podejrzewam, że w futurystycznym/post-apo uniwersum powinienem dać sobie jako tako rady (nie wiem, czy miałbym z tego fun, ale zawsze można spróbować). Mimo to, stawiam na Fallouta, jeżeli odpadnie fantasy.

@edit
Myślę, że w świecie Gwiezdnych Wrót jest jeszcze trochę miejsca na RP (jeżeli chodzi o współczesność/futurystykę)
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Reklama AdSense
Na krzyczące pudło chodźcie, to rozmowa będzie szybciej szła ;x
Wybaczcie, że tak długo to trwało, ale brak czasu... Wynik jednoznaczny, tak więc na dniach powstanie odpowiedni dział w Owionie poświęcony RP.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

W gry roleplay bawię się już jakiś czas. Zacząłem może w wieku 10 lat, teraz mam 14,7.
Oczywiście są "erpegi" na komputerze, ale ja preferuję pen&paper. :)
Sesje w różnych systemach: Dungeons&dragons, Legenda Pięciu Kręgów, Zew Cthulhu, Neuroshima, Wolsung, Cyberpunk, Steampunk, Warhammer, Dead Lands, 7sea, Planescape i wiele innych (podkreślone są te, w które grałem).
Sam nawet tworzę własny system – Egzoplanet. Prowadzę wikię o tej grze i wstawiam nowe artkyłu, gdy mogę. Będzie to sci-fi raczej.

Co się tyczy tematu, czyli grze rp na forum... PBF'y (play by forum) wychodzą raczej średnio, ale z waszym poziomem pisarskim może wyjść bardzo dobrze. :D Chociaż czas reakcji opóźniony, emocji jak przy spotkaniu nie ma, no i oczywiście kości do rozstrzygania sporów zabraknie.
Nie wiem, co na ten pomysł powiedzieć.
O, widzę, że mamy weterana. Co do kości to nie ma większego problemu – są różne strony do losowania rzutów dowolnej kostki. Nic, tylko znaleźć MG w sumie ;P
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości