Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Czy chcecie gr?Role Play na forum?
Tak
90.00%
9 90.00%
Nie
0%
0 0%
Nie mam zdania
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Role Play?
Dobra. Może jednak coś w fantasy lepiej zrobić na początek, żeby się rozgrzać. Zdaje się na wasze pomysły. Im mniej magii tym lepiej będzie.
Reklama AdSense
Osobiście podoba mi się uniwersum z "Gry Śmierci" Epona. Co wy na to?
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Czemu na przykład nie stworzymy własnego świata? Można by zrobić jakiś pseudo-konkurs literacki na wizję świata w określonym gatunku, w sensie – każdy, kto chce, pisze jakieś mini-opowiadanko, opisujące pobieżnie świat ( nie ma co kreować nazbyt wymyślnego, skoro może odpaść, nie? ) czy coś w te buty.

@Edit
Kocie, Oh, stop it, you! *czuje się zawstydzony*
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Ja bym pograł w moim własnym uniwersum z Gryfiego Gniazda, ale nikt tego nie przeczytał :(
Konkurs to fajny pomysł. :) A gdyby nie wyszło, to zostaje nam stereotypowe, średniowieczne fantasy, gdzie elf z łukiem pomyka, a brodaty krasnolud za nim.

Też jestem za fantasy. A może coś na bazie którejś z części "The Elder Scrolls" (np. Skyrima albo Morrowinda)? Ilość magii można by odpowiedni zmniejszyć.

Własny świat byłby spoko. Podobnie jak eponowa "Gra". ;)

Amethis napisał(a):A gdyby nie wyszło, to zostaje nam stereotypowe, średniowieczne fantasy, gdzie elf z łukiem pomyka, a brodaty krasnolud za nim.
O, to prawie, jak w moim "Gladium". :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Reklama AdSense
Świat Sapkowskiego jest fajny, ale założę się, że przynajmniej jedna osboa bardzo chciałaby być Wiedźminem, co chyba stawiałoby ją w trochę lepszym położeniu niż pozostałych graczy ;P
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Albo odwrotnie – jakieś katastroficzne sf. Ludzie zbierają siły po jakiejś wielkiej katastrofie przeciwko wspólnemu wrogowi (do wyboru inni, źli ludzie/kosmici itd).

Musi być prosta i znana fabuła, żeby każdy się orientował w czym rzecz, nawet jeśli nie jest w danym temacie oczytany. ;)

Mogę wam udostępnić mapę mojego świata :x
Tam jest fajnie... Nie ma pedałów, magów, tylko stal i siła!

Albo zmiksujmy to wszystko razem ^^
Wiedźmin nie jest zły, jednak nie trawię TESa. Co do Gryfiego Gniazna... nie jestem pewien czy czytałem, jak będę miał więcej czasu to spojrzę.
W końcu... to jest forum literackie. Stworzenie czegoś interesującego nie powinno być dla nas problemem, nie? ;)
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości