Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Czy chcecie gr?Role Play na forum?
Tak
90.00%
9 90.00%
Nie
0%
0 0%
Nie mam zdania
10.00%
1 10.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Role Play?
Vet, postać tworzysz sama. Wszystkie cechy, wygląd, charakter. Robisz postać taką, jaką chcesz ;)
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Reklama AdSense
Ta, dlatego łatwo się wczuć. Dla mnie, na forum, często atmosfera była za sztywna, by efektywnie wczuć się w postać, szczególnie, że silny odsiew kart postaci był...
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Robimy wzór karty i według wzoru będą powstawać postaci. Oczywiście nie powinny to być "Koksy" od samego początku.
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Na jakich zasadach gramy?
Ja powiem tak: Trudno będzie nam się dobrać w sesje, zgrać się w czasie itd. Poza tym, nie wszyscy chcą się napierdzielać. ;) Może by ułatwić życie i zrobić prostą opisówkę? Porobić tematy na miejsca i rozrabiać w nich bez wyznaczania sesji ? Coś bardziej w stylu pbf.
Taka luźna propozycja. :)

No właśnie, opisówkę zrobić. A jak ktoś będzie grał non-rp, np. zabijał smoka palcem, to się go zbanuje i tyle :P
Reklama AdSense
Kto mówi, że RP musi opierać się tylko na walkach? Toć najważniejsze są właśnie interakcje między bohaterami!
Myślę, że przed wymyślaniem budowy karty postaci, najlepiej byłoby ugadać się co do lokacji, w której ma dziać sie RP... inaczej byłoby trzeba i tak zmieniać, a tak to roboty zawsze mniej.
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Ja już proponowałem powstanie styczniowe, albo ewentualnie uniwerek więśmina :P
Chwila, chwila. Usystematyzujmy. Najpierw potrzebujemy Świata Gry. Potem lokacji i zarysu ewentualnej fabuły. Potem karty postaci.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości