Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Jaki sos do kebaba? – ulgowy, czyli o marihuanie, cz. III
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Odpowiedz
Eeeee? Nie chce mi się tego czytać, weźcie to streśćcie!
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
No, to jest tak, że wielu mówi, że nie, że marihuana jest be, a druga grupa (w tym np. Ja) próbuje dawać reszcie dowody na to, że trawa sama w sobie nie jest aż taka zła i w zasadzie jest bezpieczniejsza od tytoniu, alkoholu, ba kawy i aspiryny. A na dodatek jest świetnym lekarstwem i może mieć wiele zastosowań w przemyśle (włókiennictwo, biodiesel)
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Że jest be, powiadasz Adminie N.?

No dobra, skoro jesteś za, to rozwiń to proszę i powiedz mi dlaczego?
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Jakby się zastanowić, to legalizacja i wprowadzenie akcyzy na marihuanę, tak jak to ma miejsce przy papierosach i alkoholu, znacznie poprawiłoby sytuację gospodarczą kraju. Ludzie, którzy palą i tak palić będą niezależnie od tego, czy "zioło" jest legalne czy nie, a gdyby było, mogłoby przynieść niezłe dochody.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Tak, ale zastanówmy się czemu jeszcze takowej ustawy nie ma?

Osobiście nie palę i nie mam zamiaru palić, do dobrego humoru i luzu nie jest mi nic potrzebne, bo śmiać się mogę cały dzień bez powodu i i tak jestem jak naćpana, bez tego. :)
~Nidrax
Odpowiedz
Ja niczego nie palę i nie mam zamiaru. Od czasu do czasu wódeczki trochę i jest dobrze :)
Odpowiedz
Nie ma takiej ustawy, bo nasz rząd boi się utracić poparcie u ludzi starszych, konserwatywnych. A ponieważ nasze społeczeństwo jest "społeczeństwem starzejącym się", to utrata poparcia emerytów może zaważyć o wyniku wyborów
Odpowiedz
Pain, i dobrze ci wali z ryja i od ciebie. Ja tam wolę winko albo pikolo. :D

Nie jest niemożliwym przekonanie starszych ludzi, choć częściowo do zalegalizowania.
Myślę, że palenie ma swoje dobre i złe strony, a to, że nie zalegalizowali dowodzi o tym, że jednak są głębsze przeciwwskazania, których być może nigdy nie poznamy.
~Nidrax
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »