Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Do wszystkich użytkowników!
Witam,

Piszę w imieniu całego zespołu do wszystkich użytkowników forum "Podziemie Opowiadań".

Mam zaszczyt złożyć Wam, drodzy Użytkownicy, propozycję, która może dać jednemu z Was pewne korzyści. Spytacie o co tu chodzi? Już wyjaśniam:

Przez ostatni okres czasu nasze forum utraciło kilka partnerskich for, z którymi współpracowaliśmy do niedawna, i przez to pozycja serwisu również się obniżyła. Dlatego, po skonsultowaniu się z pozostałymi osobami z zarządu, postanowiliśmy zwrócić się do Was o pomoc.
Nasza oferta jest bardzo prosta. Poszukujemy osoby, która będzie chętna zająć się rozreklamowaniem naszego forum w sieci.

W zamian osoba ta otrzyma:
1) rangę "reklamujący" na forum,
2) dostęp do pokoju zarezerwowanego wyłącznie dla członków ekipy Podziemia Opowiadań,
3) większy wpływ na działanie serwisu.

Czego wymagamy:
1) Aktywności,
2) Dobrego nastawienia do ludzi,
3) Medialności,
4) Pomysłowości,
5) Odpowiedzialności,
6) Nawiązania współpracy z co najmniej 3 forami, jest to traktowane jako okres próbny.

Osoba, która wyrazi chęć zajęcia wyżej opisanego stanowiska proszona jest o kontakt ze mną na PW.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Reklama AdSense
O, o ja wiem! Fiyo się nada! :D
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Póki sam się nie zgłosi, nie mogę uznać jego kandydatury.

Odpowiedz
Mignęła mi moja kandydatura, ale dlaczego się nadam? :D
Odpowiedz
Bo umiesz zagadywać do 14-latek :D
Odpowiedz
(30-03-2013, 19:21)xPain666 napisał(a): Bo umiesz zagadywać do 14-latek :D

Dzięki ;/
Odpowiedz
Reklama AdSense
Pain, prześcignąłeś mnie z argumentem, ale zgadzam się. ;)
Masz dar przekonywania Fiyo! :P
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
(30-03-2013, 19:43)Arabella napisał(a): Pain, prześcignąłeś mnie z argumentem, ale zgadzam się. ;)
Masz dar przekonywania Fiyo! :P

Tak? A do czego Cię przekonałem? ;>
Odpowiedz
Nie róbcie tutaj kolejnej gatki... Proste wpisy chcesz lub nie chcesz i zależy nam na czasie. :P

Odpowiedz
Fiyo, mnie? Do niczego, jedynie mi ciśnienie podniosłeś, ale jak prawie zawsze MÓWIĘ OGÓLNIE, co do ciebie widocznie nie dociera.

Cowboy, przepraszam... już nie będę. :kwiatek:
~Nidrax
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości