Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Napisać?
Ja chcę egzemplarz przedpremierowy z dedykacją. Bo to ja odkryłem stopień pokrewieństwa! ;D
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Kocie, pomysł był mój, a wtedy mi się net zaciął. :P

Administratorze N.
Oczywiście +18 z płomiennymi przeżyciami i na własną odpowiedzialność, bo autor zginie, kiedy napiszę ostatnią stronę, a od czytania książki, będzie można dostać wszystkich najcięższych chorób psychicznych.
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
(02-04-2013, 10:56)Arabella napisał(a): bo autor zginie, kiedy napiszę ostatnią stronę
W sensie, popełnisz samobójstwo?
Ależ efektywna reklama!
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Administratorze N.
Mhm, ale coś mi jeszcze nie gra... Ach! Już wiem. Zabiję jednego z głównych bohaterów, lubię dramaty, a że horrory wielbię ponad wszystko, to zrobię masakrę... tak, to jest to!
Konwencja jest po to, by ją łamać.
A jak się komuś nie podoba, niech spada na drzewo i wróci, gdy zrozumie swoje zachowanie.
~Nidrax
Odpowiedz
Warto! Jestem ciekawa ich losów i jak sobie poradzą :o
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości