Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Przeniesiony regulamin i odnowiony shoutbox
Jako, że ostatnia zmiana na forum może nie należała do najprzyjemniejszych, postanowiłem poświęcić trochę czasu z mojego tygodnia wolnego i nieco ułatwić wam wszystkim życie, realizując pewne sprawy, które od jakiegoś czasu były planowane :)

Po pierwsze, nasza ekipa przez jakiś czas dyskutowała na temat widoczności regulaminu. Po długiej wymianie zdań ustaliliśmy, że najlepszym wyjściem będzie stworzenie nowego działu przeznaczonego specjalnie na regulamin i inne ważne dokumenty, zamiast mieć je w formie ogłoszeń i wątków porozsiewanych po różnych innych działach. Mamy nadzieję, że ułatwi to użytkownikom nawigację i znalezienie regulaminu.

Po drugie, jak niektórzy mogli zauważyć, nasz forumowy shoutbox doczekał się solidnego liftingu.
Przede wszystkim po długim okresie narzekania na okno z emotkami, które wcale ich nie dodawało do treści shouta, wreszcie dodaliśmy podręczną listę emotikonek oraz rozwijane okienko z resztą uśmieszków (tak, doznałem olśnienia i w końcu wpadłem na to, jak coś takiego wykonać).
Dodatkowo, wprowadziliśmy prosty edytor MyCode do shoutboxa. Nie działa on tak dobrze, jak przy pisaniu posta, ale na pewno będzie w jakimś stopniu ułatwiał korzystanie z krzykpudła.

W przypadku znalezienia jakichkolwiek błędów, proszę o pisanie w tym temacie.

Dotychczas znane błędy, nad którymi będziemy pracować:
– licznik znaków po wysłaniu shouta nie zeruje się, dopóki nie zostanie wykonana czynność na polu tekstowym.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości