Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ankieta: Co s?dzisz o poradni j?ykowej?
Dobry pomys?
100.00%
6 100.00%
Nie, nie tego nam trzeba
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
Tryby wyświetlania wątku
Poradnia językowa
Zastanawiałem się, czy w dziale Pisanie nie zrobić poddziału Poradnia językowa, gdzie użytkownicy mogliby zadawać pytania na temat tego jak się coś pisze, a nasza fachowa obsługa postarałaby się udzielić im odpowiedzi.

Co wy na to?
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Reklama AdSense
Jak dla mnie good idea. Tylko czy się sprawdzi.
Take my mind and take my pain
And heal

Mi obojętne. Użytkownicy powinni zadecydować. :]
Można zrobić,a jak nie będzie używane to usunąć – i po problemie.
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Nie rozumiem? W sensie, jak napisać opowiadanie, czy jak się piszę "pszczoła"? :D
W sensie, "Czy zwrot wszem i wobec jest poprawny?", "Piszemy wybuchła czy wybuchnęła?" i inne pytania z dziedziny gramatyki.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
"Dlaczego mówimy szedłem, a nie szłem, a znowu szliśmy, a nie szedliśmy".
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Reklama AdSense
Albo ostatnia sytuacja.

Poprawnie jest:
pół człowiek, pół-człowiek, czy półczłowiek?
[zaznaczę, że mimo tego, co powiedział Nid, półczłowiek podkreśla mi się na czerwono:D]
Take my mind and take my pain
And heal

Dlatego warto mieć taką poradnię, zamiast ufać wordowi xD
~Yami
Pomysł, jak na mój gust, zda egzamin.
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Może być, ale i tak nie jestem pewien czy ktoś w ogóle będzie tam pisał. Zerknie prędzej na necie albo w słowniku.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości