Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zjazd?
Ogólnie rzecz biorąc, jeśli nie będzie kleszczy w tym roku (a po wycince jest to możliwe) ja mogę odstąpić swoją działkę. Ale to tylko dla hardkorów (woda ze studzienki, drewniany klopik, namioty, wielkie ogniska, gitara i sklep około 2km od działki). :P
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
Duśka, takie miejsca są najlepsze ;D 100% klimat :D
Nigdy w życiu nie jest tak źle, żeby nie można było sobie pozwolić na odrobinę uśmiechu.
Odpowiedz
Ty tam sesje kontynuuj, a nie klimacikami zamulasz.
Odpowiedz
O łał, drewniany klopik, całkiem luksusowo xD Ja byłbym za, gdybym znalazł jakieś fundusze i czas ;)
"A więc jedyne, czym się potrafisz pochwalić, to tym, ile przeleciałeś dziewczyn? Super, to stawia cię niewiele wyżej niż małpy. Przewagę daje ci to, że potrafisz obsłużyć telewizor i spuścić wodę w kiblu."
Odpowiedz
czas to gorsza sprawa :P Fundusze daje się ogarnąć (tym bardziej, że ja preferuję winiacze :P)
And heal

Odpowiedz
Hm, ma ktoś coś przeciwko gimbazie? :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Reklama AdSense
Przeciwko gimbazie – owszem, ale możesz wpaść xD
And heal

Odpowiedz
O, dzięki za pozwolenie. :D A pozwolenie od rodziców chcesz? :D
Roboty nie wyrywają ludziom rąk, gdy tamci robią błędy w opowiadaniach, a Vetbacca – tak ~ Nidrax
Odpowiedz
Do spożywania alkoholu? :P
Odpowiedz
Nie, no co ty. :D Tylko wiesz, na wszelki wypadek.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości