Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zjazd?
Witam, to znowu ja :P
Jestem nowy na forum i możliwe, że nie mam odpowiednich 'uprawnień' proponować coś takiego...

Od jakiegoś czasu przeglądam forum i zauważyłem, że wasze społeczeństwo jest dosyć... hmmm... zżyte? :D

Może zorganizujemy mały 'zjazd' :P albo kilka zjazdów w tym samym czasie w większych miastach, by nie przysparzać problemu np. z dojazdem. Chodzi bardziej o spotkanie niż zorganizowaną 'imprezę' :P

Na forum jest prawie 400 użytkowników, oczywiście nie wszyscy są aktywni itd...

Co wy na to? :P
Odpowiedz
Reklama AdSense
Czy ja wiem... Pomysł ciekawy, tyle, że nie wiem kto by się zjawił...
Odpowiedz
Aktywnych jest może 15-20 osób włącznie z ekipą. Ja osobiście odpadam z pomysłu.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Duś ma rację. Fakt, że jest tych prawie 400 zarejestrowanych, ale ważniejsi są aktywni i jak wspomniała Duś mamy ich zaledwie 15-20 osób, w porywach do 30. Tak więc może taki plan wypali, ale w przyszłości, bo na bank nie teraz.
[Obrazek: sygnatura_hrwnpws.jpg]

Odpowiedz
Jak wpadniecie na Podkarpacie, jestem za ; *
(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Muszę się przyznać, że też mi taki pomysł przyszedł do głowy, ale zgadzam się z cowboy'em, czyli automatycznie z Duśką;) Taa...
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja osobiście non stop jeżdżę po Polsce, więc jeśli ktoś z okolic... e, w najbliższym czasie – Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Wrocławia i Łodzi chciałby się spotkać, to można mi dać znać xD
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ja wiem... Teraz nazbierała się nam w miarę zgrana ekipka. Garstka starych użytkowników, garstka nowych. Jeśli nazbierałoby się kilku chętnych, nawet, gdyby było ich 15, to ewentualnie mogłoby coś z tego wyjść.
Oczywiście musiałaby pojawić się jakakolwiek inicjatywa.
Ale czysto teoretycznie byłoby to możliwe.

Odpowiedz
Jak Amethis tak entuzjastycznie do tego podchodzi, to ja też ;)
Odpowiedz
Ja bym się z chęcią przejechał na zjazd. W tamte wakacje mieliśmy z plemion zjazd w chatce w górach i było słodko :P
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości