Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Przy jakiej muzyce piszecie?
Soundtracki i openingi z anime, filmów lub gier wideo, które pasują 'tematycznie' do tego, co piszę.
Czasami, gdy pojawiają się nowi, próbują na jeden raz wrzucić wszystko, co mają. Zupełnie, jakby portal miał lada dzień zniknąć z Internetów, a administracja pojechać do Afryki, sprzedawać olejek do opalania rdzennym murzynom.
~Yami
Odpowiedz
Reklama AdSense
Próbowałam muzyki wszelkiej... I nie daję rady się skoncentrować. Ale uwielbiam za to rozmowy gdzieś tam w tle. Nie przeszkadza mi też skacząca po głowie dzieciarnia, o ile niczego ode mnie nie chce;D
Odpowiedz
No ba, że Linkin Park! Kocham gości i niemal zawsze towarzyszy mi ich muzyka. Przy pisaniu zwłasza. Jeno, gdy piszę bardziej mhroczne fragmenty, włączam sobie Nightwish. Najczęściej to "Ghost Love Score", "Beauty of the Beast" etc.
Z Linków... Wszystkie xP
Meow!
Odpowiedz
Ja muszę mieć włączoną specjalną tracklistę złożoną z pięciu piosenek. Muszą to być : Skillet – Cosmatose, Three Days Grace – I Hate Everything About You i Misery Loves My Company, Papa Roach – Still Swingin i Not That Beautiful. Oczywiście muszą być głośno, lub w słuchawkach. Wtedy wpadam w trans i piszę, czasem nawet nie jestem świadomy że tworzę :P
Odpowiedz
Jeśli chcę się wprowadzić w odpowiedni nastrój, to nic innego niż Linkin Park (<3), np. Numb, In the End, Faint lub Bleed It Out. Albo Black Eye Peas i to będzie: Electric City, Just Can't Get Enough, Where Is The Love, ogólnie wszystkie piosenki tych zespołów. No chyba że potrzebuję czegoś mocniejszego wtedy Ramstein (choć na co dzień go nienawidzę).
Nigdy nie zapomnę chwili, w której Patryk wpadł do kuchni wołając: "Siema, brudasy!"
Odpowiedz
Cisza rozprasza. Zazwyczaj dopasowuję do klimatu treści, którą piszę.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Zazwyczaj Hans Zimmer i inni. Inni w sensie muzyka filmowa, melodie – np. Apocalyptica czy Jelonek. Coś, co nie ma tekstu, który by mnie rozpraszał. Ale nie muzyka klasyczna (chociaż czasem się zdarza).
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Odpowiedz
Na przykład, ale tu śpiewa kobieta, co mnie rozprasza od razu :D

http://www.youtube.com/watch?v=22ut_pzoWgY to mnie najlepiej nastraja xD masakra.

I zawsze na słuchawkach, inaczej nie odpłynę :D
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
"this makes my nipples hard" :D
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości