Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Przy jakiej muzyce piszecie?
Witajcie :)
Zastanawia mnie przy jakiej muzyce piszecie swoje teksty?

Ja osobiście preferuję spokojne klimaty elektro, house, trance
np.:
Will.I.Am ft Eva Simons – This Is Love
Alex Gaudino feat. Taboo – I Don't Wanna Dance

Czy też coś bardziej 'ruchliwego'
Shaggy feat. Eve – Girls Just Want To Have Fun
Timati ft. Grooya ft. La La Land & Timbaland – Not All About The Money

A wy jaką muzykę proponujecie do rozruszania szarych komórek? :)
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ja preferuję ciszę :P
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
Mnie cisza rozprasza, więc też najczęściej piszę przy muzyce. Wtedy nawet nie słyszę, czy ktoś do domu wchodzi i to mi odpowiada. A brzmienie zależy od tego, o czym piszę. Bywa, że to klasyka lub łagodny głos Enyi w "Only time", czy Coma "Spadam". Równie często coś w stylu Pink "Funhouse" lub Gwen Stefani "What you waiting for?". Ale głównie wenę pobudzają utwory Linkin Park (np. wieczne dla mnie "Crowling"), Papa Roach (np. "Between angels and insects"), Korn ( np. "Twisted transistor") i Prodigy (np. "Poison").
"Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. "
Stephen King
Odpowiedz
Coś spokojnego i łagodnego, np. trance.
Odpowiedz
Akurat trance mi się z spokojną muzyką nie kojarzy^^

Od soundtracków nastawionych na największą głośność, po rap.

(28-02-2011, 17:04)Duśka wyrażająca się o moich obowiązkach napisał(a): (...)kawy nie robię, herbaty też nie, nie zmywam naczyń i nie myję podług. To robota Norbisia.

Odpowiedz
Ja swoją książkę – Szare piekło – piszę przy klimatycznej mrocznej muzyce. Chociaż zdarzają się tam weselsze kawałki:
http://www.youtube.com/playlist?list=PLx...re=mh_lolz
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ostatnio – Linkin Park – Lost In The Echo, utwory Christiny Aguilery oraz Hansa Zimmera
Najpierw było tak... Bociana dziobał szpak, a potem była zmiana i szpak dziobał bociana, a potem jeszcze były trzy takie zmiany i ile razy szpak był dziobany??
Odpowiedz
Ja mam tak, że puszczam sobie muzykę, ale szybko się na nią wkurzam i wyłączam ; )
Jakoś jak coś piszę to muzyka mnie rozprasza. Cisza jest dla mnie najlepsza : )
Zjawa tu, zjawa tam.
Nic specjalnego...
Odpowiedz
Nie potrafię pisać bez muzyki. ;) Wprawia mnie ona w odpowiedni nastrój, więc zawsze przed napisaniem jakiejś co bardziej klimatycznej sceny, szukam kawałka, który do niej pasuje. A najlepiej sprawdza mi się w tym celu muzyka filmowa i tzw. Trailer Music. Nie wiem, czy kojarzy ktoś np. Two Steps From Hell, Audiomachine, X-Ray Dog. Bardzo lubię też instrumentale, jeśli są dobrze wykonane.

Odpowiedz
Ja dzisiaj przy sprawdzaniu tekstów słuchałem PSY :) – zwłaszcza Gangnam Style.
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości