Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Była dziwna*
Mnie to tak nie uderzyło jak cowboy'a, ale mi się spodobało. Najlepszym momentem był 11 października 1992 roku.. Miło się czyta i można się wczuć.. Pisz dalej..
Odpowiedz
Reklama AdSense
Ciekawy temat Duś :) Samobójstwo młodej dziewczyny... I jak zawsze nic w jej postępowaniu na to nie wskazywało ;) Trochę szkoda, że była gotką, jakoś tak trąciło mi stereotypem :)
"Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. "
Stephen King
Odpowiedz
Ogólnie nie jestem pewna czy była gotką [ogólnie opowiadanie oparte na faktach], ale coś w niej było nie tak :P
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Ja bym powiedziała, że w każdym z nas jest coś nie tak ^^
"Pisanie to czary, woda życia, jak każdy akt twórczy. Woda nic nie kosztuje. Pijcie zatem. Pijcie i nasyćcie pragnienie. "
Stephen King
Odpowiedz
Z całą pewnością tekst jest napisany poprawnie. Temat mimo tego, że dość oklepany (przynajmniej w moim odczuciu) jest poniekąd wciągający. Mimo tego nie przypadł mi do gustu. Sam nie wiem dlaczego. Chyba po prostu spodziewałem się jakiegoś choć trochę zaskakującego zaskoczenia. Po prostu wnioskując po Twoich innych tekstach liczyłem na coś bardziej uderzającego. Nie mówię, że zakończenie jest złe. Dla mnie jednak trochę trąci trywialnością. Ot zabiła się a środowisko jak zwykle nic nie widzi i jak zwykle było ok. Jednakże tekst bardzo dobry i fajnie (forma i stylistyka) napisany.

Pozdrawiam :))
Zapraszam na facebook'owy profil Listynoszy i bloga!
Kod:
www.listynosze.blog.pl
www.facebook.com/pages/Listynosze/536584849704587
Odpowiedz
Dzięki :)
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
Reklama AdSense
« Starszy wątek | Nowszy wątek »