Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Dostęp do działu 'Erotyka'
Cytat:Ściągnęła spodnie i rozłożyła się na łóżku. On przyglądał się jej z głupim wyrazem twarzy.
Cała sytuacja powoli, acz dobitnie, zaczynała ją irytować. Najpierw musiała dać mu słownie do zrozumienia, że chce się z nim kochać, następnie, widząc bezczynność chłopaka, sama obnażyła się do bielizny, a teraz niemal upraszała się, żeby chociaż tknął jej pokaźnych piersi.
– Wiesz, Ania, chyba będę już sobie szedł – rzucił chłopak, wstając niezręcznie.
Siadła na kancie łóżka i szeroko rozłożyła nogi.
– Zostawisz mnie w tym stanie? – spytała sztucznie słodzonym głosem.

Chcesz więcej? Zarejestruj się i złóż tutaj podanie o dostęp, podając kilka informacji o sobie, wiek (nie trzymamy się sztywno zasady 18 lat – to ty ponosisz za siebie odpowiedzialność), powód dla którego interesuje cię dostęp, etc.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Jej, jeszcze tam nic nie ma, aczkolwiek ja chcę. Co chyba dziwne być nie powinno.
Duś, lat ***, podchodzące wolnymi krokami pod ***. Zeskanować dowód?

Dlaczego mnie interesuje? Kochanie, jestem wielkim zboczuchem.
Take my mind and take my pain
And heal

Odpowiedz
@Duś
Nie trzeba. W końcu nie trzymamy się zasady wiekowej. Zaraz przygotuję odpowiednie uprawnienia.
Odpowiedz
Ja nie będę nic pisał tam, ale ktoś musi komentować. Mogę otrzymać dostęp do Erotyki, kapitanie?
Odpowiedz
Przyznane.
Odpowiedz
Na cóż mi to. Nie wiem. Ale chcę dostęp.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Chyba żartujesz... Nie wymagam pełnoletności, ale... 12 lat to jednak trochę mało.
Odpowiedz
No, a jakże inaczej.To były jajca, no.
Odpowiedz
Vitt, nie obraź się, ale moim zdaniem też za młoda jesteś.
Niemy krzyk, najgorszym z możliwych. Cierpienie na własne życzenie. Krzyk i błaganie o litość nie zawsze są ratunkiem. Natłok straszliwych myśli, nie do odpędzenia. Ból i uczucie, jakby cała radość i szczęście zostały wyssane, jakby zostały same najgorsze chwile.

Cierpi ciało, cierpi umysł, cierpi dusza...
Odpowiedz
No przecież mówię, że to jajca. Ach. Dobra, koniec offtopicu. Kończymy temat.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »