Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Zwierzenie Żołnierza
Dopiero po wysłaniu komentarza zauważyłem, że Vet już wstawiła listę poprawek. Będą zatem powtórzenia :)
(11-09-2014, 22:33)Elas napisał(a): Jednak z (ze) smutnego chłopca zmieniłem się w kogoś, kto postanowił wziąć życie w (we) własne ręcę (ręce). Zacząłem dbać o siebie, ćwiczyć. Przez swoją przyszłość (a nie 'przeszłość'?) byłem wrakiem człowieka, jednak powoli wracałem na powierzchnie (powierzchnię).

Moment (przecinek) w którym otrzymałem mundur (przecinek) był najpiękniejszym w moim życiu.

Wraz z moimi kompanami trafiliśmy do jednego z wielu krajów (przecinek) w którym stacjonowały obce wojska.

Byłem prostym człowiekiem, który szedł (przecinek) gdzie mu kazano, tak długo, jak było to zgodne z jego celem.

Byliśmy w świetnych humorach, pogoda dopisywałą (dopisywała), wszystko wydawało się idealnie (idealne).

Jeżeli wybuchł by (wybuchłby) pod nami, zmiotłoby nas z tego świata.

Kula trafiła w klatkę piersiową, odrzucając mężczyznę do tyłu. Otworzył on (zbędne) usta, lecz nie był w stanie wydać z nich żadnego okrzyku. Mimo panującego dookoła hałasu, (zbędny przecinek) doskonale słyszałem dźwięk jego uderzenia o ziemię.

To (przecinek) z czym tak bardzo walczyłem (przecinek) znowu wyszło na wierzch.

Kusiło mnie, podpowiadało (przecinek) gdzie iść i co robić.

Teraz nie wiem (przecinek) kim tak naprawdę jestem. Nie wiem nawet (przecinek) czy jestem smutny...
Wita gospodarz, właściciel, przełożony, osoba starsza. Jeśli nie jesteś żadnym z nich, używaj zwrotu WITAJ.
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Wiadomości w tym wątku
Zwierzenie Żołnierza - przez Elas - 11-09-2014, 22:33
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez al-Kahinat - 12-09-2014, 07:21
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez Ginger - 12-09-2014, 10:11
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez Vetala - 12-09-2014, 16:27
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez StuGraMP - 12-09-2014, 20:12
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez WhiteFlame - 12-09-2014, 23:39
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez Elas - 13-09-2014, 14:57
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez Arabella - 02-11-2014, 13:27
RE: Zwierzenie Żołnierza - przez Krigeranethoth - 04-02-2015, 04:00