Podziemie Opowiadań
Zaloguj się
Login/Adres e-mail::
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Nie masz konta?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Tryby wyświetlania wątku
Modlitwa demona
Cytat:Rymy to są chyba czestochowskie (bez urazy ;p)
Dlatego nienawidzę wierszy >.>

Tyle że całość JEST skierowana do Boga.
Odpowiedz
Reklama AdSense
Po prostu nie podoba mi sie tutaj aspekt bluznierczy
Odpowiedz
Świetny wiersz, taki mroczny i dramatyczny trochę, przydałby się w jakieś powieści Fantasy albo o średniowieczu. Pisz dalej bo to jest świetne.

9/10.
Odpowiedz
Nie lubię wierszy... Pewnie dlatego, że nie chce mi się zastanawiać nad ich sensem – ot jestem leniwa xd Lubię jednak od czasu do czasu jakiś przeczytać. Byleby był prosty, a ten właśnie taki jest. Łatwy w odbiorze, ciekawy. Nie czepiam się żadnych rymów bo mi nie przeszkadzały. Prosto zwięźle i na temat od kogoś nie znającego się na poezji: podobało mi się :D
"To nie talent lecz chęć szczera produkuje bestsellera"
Odpowiedz
Dobre i proste, tylko po co te rymy? Bez nich byłoby równie dobrze.
Odpowiedz
Ogólnie bardzo ciekawy pomysł.Rymy troszkę leżą ale to nie zmienia faktu że sam tekst jest dość dobry i przede wszystkim oryginalny.Pozdrawiam
Odpowiedz
Reklama AdSense
Rymy- raz są, raz ich nie ma.
Ogólnie wiersz taki sobie, w sumie nie przypadł mi do gustu.
Odpowiedz
Sam pomysł jak najbardziej mi się podoba. Nie podoba mi się natomiast długość i zakończenie. Długość, w tym względzie, że jak dla mnie wiersz jest zbyt krótki przez co podmiot liryczny nie przekazuje wszystkich emocji. A zakończenie, nie z powodu samego niewysłuchania, wydało mi się po prostu zbyt banalne i zepsuło mi nieco klimat, który na początku gdzieś w tle nieśmiało jednak pulsował.
Odpowiedz
Ciekawa inspiracja i motyw, ale forma wymuszona i sztuczna, faktycznie przedmówcy mieli rację co do narzuconych rymów. Mam nadzieję, że od tego czasu powstało u Ciebie coś lepszego. Poczytam, popatrzę :)
Odpowiedz
« Starszy wątek | Nowszy wątek »